Какво се случва, когато, вместо да освобождаваме цялата си енергия навън (за да се възпроизвеждаме, да храносмиламе, да бягаме от опасност и т.н.), започнем систематично да разработваме част от нея, като я изкачваме от един център към друг и с това изкачване увеличаваме честотата й? Ето как би изглеждало изкачването: в началото започваме да канализираме...
